Incumbents
from 1903

1903

Preb W T Burgess

Appointed 6 January 1903 but resigned after one week.

1903 J M Lorimer Appointed May 1903; died in Astley Dec 1903.
1904 Malcolm Scarlett Parry  
1926 Arthur W Meggison Died Nov 1949; buried in Astley.
1951 David D Price Vicar of Hadnall and Astley; died April 1982; buried at Hadnall.
1982 William Edward Ward Vicar of Astley, Clive, Grinshill and Hadnall.
1992 Stuart William Deane Vicar of Astley, Clive, Grinshill and Hadnall.
1999 Paul Gregory Firmin Vicar of Astley, Clive, Grinshill and Hadnall.
2002 - Robert Russell Haarhoff Priest-in-Charge of Astley, Clive, Grinshill and Hadnall.